luni, 26 august 2013

iPhone 4 la 1 euro. Operatorii locali au scos la ofertă vechile modele de la Apple în așteptarea lansărilor din toamnă

iPhone 4 la 1 euro. Operatorii locali au scos la ofertă vechile modele de la Apple în aşteptarea lansărilor din toamnă Apple se pregătește pentru lansarea celor două modele noi de iPhone, unul scump și unul cu preț mai redus, în încercarea de a recâștiga terenul piedut pe piața smartphonerilor.

Noile modele ar putea ajunge pe piață începând cu luna septembrie, fiind pentru prima dată în istoria companiei când sunt lansate simultan două telefoane.

În așteptarea iPhone 5S, operatorii locali de telecom au scos la ofertă vechile modele.



Citiți mai multe detalii aici



Sursa:
Ziarul Financiar

Autor:
Gândul

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu